I miejsce drużyny dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

    W dniu 13.11.2018 r. drużyna dziewcząt z VIII klasy uczestniczyła w gminnych zawodach w unihokeja. W turnieju udział wzięło 3 drużyny: Gimnazjum Cieszanów, SP Cieszanów i SP Dachnów. Nasza drużyna pewnie wygrała swoje mecze z Gimnazjum Cieszanów 7:0, oraz SP Cieszanów 6:0 i awansowała do zawodów powiatowych.
    W dniu 17.11.2018 r. odbyły się zawody powiatowe w unihokeju dziewcząt. Siedem drużyn biorących udział podzielono na dwie grupy. SP Dachnów został wylosowany do grupy z SP Narol i Gimnazjum Cieszanów. W rozgrywkach w grupie padły następujące wyniki: Dachnów – Narol 2:0., Dachnów – Cieszanów 2:0., Narol – Cieszanów 1:0. Zgodnie z regulaminem rozgrywek nasza drużyna zajmując 1 miejsce w grupie awansowała do finału tych rozgrywek.
    W meczu finałowym spotkała się z Wielkimi Oczami. Po regulaminowym czasie gry wynik był remisowy 1:1. Dogrywka także nie przyniosła rozstrzygnięcia. Dopiero po emocjonujących rzutach karnych dziewczyny z Dachnowa pokonały Wielkie Oczy 3:1 i awansowały do półfinału wojewódzkiego.
    Dziewczęta grały w składzie: Paulina Sigłowa, Aleksandra Rogoża, Amelia Kowal, Diana Wór, Natalia Maciołek, Patrycja Głuszyk, Emilia Mosiężna, Natalia Parobi.

Gratulujemy!!!