Dzień Babci i Dziadka 2021

    Babcia i Dziadek to ukochane osoby, które zawsze są osobami szczególnymi i bardzo ważnymi w życiu swoich wnucząt. Kiedy zapracowani rodzice nie mają czasu na opiekę nad dziećmi, ich rolę przejmują dziadkowie. Dzięki temu pomiędzy nimi, a wnukami wytwarza się specyficzna więź. O ich święcie pamiętają wszystkie wnuczęta. Dzieci bardzo kochają swoje Babcie i Dziadków. Zawsze mogą liczyć na ich pomoc, cierpliwość, wyrozumiałość i dobroć.

    Niestety z powody pandemii koronawirusa nie możemy kontynuować naszej tradycji i spotkać się, jak co roku, w murach naszej szkoły, aby świętować z okazji tego ważnego dnia. Dlatego z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy najserdeczniejsze życzenia przede wszystkim zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, abyście jak najdłużej mogli obdarzać swoje wnuki miłością, byli dumni z ich osiągnięć, uczyli tego, co piękne, ważne i mądre.

Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują.
Zetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku.
W kuchni błyszczą już talerze, wnusia babci bluzkę pierze.
Wnusio już podaje kapcie, bardzo Kocha swoja babcię.
Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków ważna rzecz!

    Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wcześniejszych lat, kiedy to wspólnie świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole. Linki poniżej: