Szkoła Podstawowa im. Marii Moralewicz w Dachnowie
 
Dziennik elektroniczny

Dziennik klasy 0
Harmonogram konkursów szkolnych
Harmonogram uroczystości i wydarzeń szkolnych
Terminy indywidualnych konsultacji nauczycieli z rodzicami

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2016/2017:
31.10.2016 r.  02.05.2017 r.  16.06.2017 r.

Samorząd Uczniowski
Opiekun: Piotr Bielko

Rada:
Kacper Dziki, kl. V - przewodniczący
Piotr Bem, kl. VI - z-ca
Paulina Sigłowa, kl. VI - sekretarz  Natalia Maciołek, kl. VI - skarbnik 

Członkowie:
Diana Wór, kl. VI
Mosiężna Emilia, kl VI
Kuzyk Karol, kl VI
Głuszyk Patrycja, klVI
Rebizant Dawid, kl VI


Klasa 0
Wychowawca: Bożena Wilusz

1. Babik Natalia
2. Boguniowska Zuzanna
3. Brzeziak Szymon
4. Czaban Jakub
5. Gruszczyńska Karolina
6. Jabłoński Hubert
7. Kuzik Dawid
8. Kuzyk Ewa
9. Leja Piotr
10. Maciejko Aleksandra
11. Maciejko Emilia
12. Maciołek Maria
13. Mazurek Łukasz
14. Młodzińska Julita
15. Pachołek Natalia
16. Pachołek Szymon
17. Pryma Jakub
18. Sanok Emilia
19. Witko Paweł
20. Zadworna Emilia
21. Zagaja Martyna
22. Żrałka Jakub
23. Żuk Arkadiusz


Klasa 1
Wychowawca: Wiesław Szczybyło

1. Andrzejewski Konrad
2. Brzeziak Alicja
3. Gołda Szymon
4. Maciołek Piotr
5. Mazurkiewicz Marcin
6. Pachołek Antoni
7. Parobi Jakub
8. Wór Katarzyna



Klasa 2
Wychowawca: Alicja Załuska

1. Marcelina Drachus
2. Artur Głuszyk
3. Łukasz Janczura
4. Arkadiusz Kopciuch
5. Dominika Kowal
6. Michał Leja
7. Marek Maciołek
8. Weronika Mosiężna
9. Ewa Pachołek
10. Oliwier Pryma
11. Anna Różycka
12. Kacper Sieniawski
13. Anna Sigłowa
14. Karolina Starzeca
15. Mateusz Wiśniewski
16. Julia Zadworna


Klasa 3
Wychowawca: Grażyna Sieradzka

1. Biszczanik Martyna
2. Boguniowski Ksawery
3. Domka Maciej
4. Jabłoński Wojciech
5. Kiełbasa Amelia
6. Koba Filip
7. Kozyrski Daniel
8. Leja Julia
9. Leja Oliwia
10. Ludwik Krzysztof
11. Maciołek Wojciech
12. Ozimek Aleksandra
13. Rebuś Matylda
14. Sigłowy Wojciech
15. Smoliniec Anna
16. Starzec Patrycja
17. Stelmach Michał
18. Wór Aleksandra
19. Zadworna Dominika
20. Zadworna Gaja
21. Zadworny Michał


Klasa 4
Wychowawca: Dorota Czarna

1. Gacek Marlena
2. Leja Wojciech
3. Pachołek Emilia
4. Rozmus Karolina
5. Wójciak Bartłomiej

Klasa 5
Wychowawca: Dorota Czarna

1. Dziki Kacper
2. Kopciuch Bartosz
3. Kozyrska Paulina
4. Leja Bartosz
5. Leja Jakub
6. Ozimek Przemysław
7. Sierżęga Daria
8. Turza Dominik


Klasa 6
Wychowawca: Krystyna Kłos

1. Bem Piotr
2. Ciepła Patrycja
3. Ciepła Sylwia
4. Dziki Patryk
5. Głuszyk Patrycja
6. Górski Jakub
7. Kopciuch Klaudia
8. Kowal Amelia
9. Kuzyk Karol
10. Krzemińska Anna
11. Ludwik Bartłomiej
12. Maciołek Natalia
13. Mosiężna Emilia
14. Osiowy Aleksandra
15. Parobi Natalia
16. Rebizant Dawid
17. Rogoża Aleksandra
18. Rozmus Bartosz
19. Sigłowa Paulina
20. Wór Diana