Szkoła Podstawowa im. Marii Moralewicz w Dachnowie

Dziennik elektroniczny



Samorz±d Uczniowski
Opiekun: Piotr Bielko

Rada:
Piotr Bem - przewodnicz±cy
Natalia Maciołek - zastępca
Aleksandra Rogoża - sekretarz 
Karol Kuzyk - skarbnik 

Członkowie:
Paulina Sigłowa
Patrycja Głuszyk
Emilia Mosiężna
Klaudia Kopciuch
Patrycja Ciepła
Natalia Parobi
Bartłomiej Ludwik


Klasa 1
Wychowawca: Grażyna Sieradzka

1. Babik Natalia
2. Brzeziak Szymon
3. Czaban Jakub
4. Gruszczyńska Karolina
5. Kuzyk Ewa
6. Leja Piotr
7 . Maciejko Aleksandra
8. Maciołek Maria
9. Pachołek Natalia
10. Pachołek Szymon
11. Witko Paweł
12. Zadworna Emilia
13. Zagaja Martyna
14. ¬rałka Jakub
15. Żuk Arkadiusz
Klasa 2
Wychowawca: Wiesław Szczybyło

1. Andrzejewski Konrad
2. Brzeziak Alicja
3. Gołda Szymon
4. Maciołek Piotr
5. Mazurkiewicz Marcin
6. Pachołek Antoni
7. Parobi Jakub
8. Wór Katarzyna



Klasa 3
Wychowawca: Alicja Załuska

1. Marcelina Drachus
2. Artur Głuszyk
3. Łukasz Janczura
4. Arkadiusz Kopciuch
5. Dominika Kowal
6. Michał Leja
7. Marek Maciołek
8. Weronika Mosiężna-Wnuk
9. Ewa Pachołek
10. Oliwier Pryma
11. Anna Różycka
12. Kacper Sieniawski
13. Anna Sigłowa
14. Karolina Starzeca
15. Mateusz Wi¶niewski
16. Julia Zadworna


Klasa 4
Wychowawca: Marta Bundz

1. Biszczanik Martyna
2. Domka Maciej
3. Jabłoński Wojciech
4. Kiełbasa Amelia
5. Koba Filip
6. Kozyrski Daniel
7. Leja Julia
8. Leja Oliwia
9. Ludwik Krzysztof
10. Maciołek Wojciech
11. Ozimek Aleksandra
12. Rebu¶ Matylda
13. Sigłowy Wojciech
14. Smoliniec Anna
15. Starzec Patrycja
16. Stelmach Michał
17. Wór Aleksandra
18. Zadworna Dominika
19. Zadworna Gaja
20. Zadworny Michał


Klasa 5
Wychowawca: Dorota Czarna

1. Gacek Marlena
2. Leja Wojciech
3. Pachołek Emilia
4. Rozmus Karolina
5. Wójciak Bartłomiej

Klasa 6
Wychowawca: Dorota Czarna

1. Dziki Kacper
2. Kopciuch Bartosz
3. Kozyrska Paulina
4. Leja Bartosz
5. Leja Jakub
6. Ozimek Przemysław
7. Sierżęga Daria
8. Turza Dominik


Klasa 7
Wychowawca: Krystyna Kłos

1. Bem Piotr
2. Ciepła Patrycja
3. Ciepła Sylwia
4. Dziki Patryk
5. Głuszyk Patrycja
6. Górski Jakub
7. Kopciuch Klaudia
8. Kowal Amelia
9. Kuzyk Karol
10. Krzemińska Anna
11. Ludwik Bartłomiej
12. Maciołek Natalia
13. Mosiężna Emilia
14. Osiowy Aleksandra
15. Parobi Natalia
16. Rebizant Dawid
17. Rogoża Aleksandra
18. Rozmus Bartosz
19. Sigłowa Paulina
20. Wór Diana