W niedzielę, 21 czerwca, drużyny dziewcząt i chłopców z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (MDP) reprezentowały naszą szkołę na gminnych zawodach sportowo - pożarniczych. Obie ekipy nie dały szans rywalom i wywalczyły 1. miejsca!

Joomla Plugins