Uczniowie rok szkolny 2023/2024
Przedszkole
Wychowawca: Jolanta Mazurkiewicz
Piotr Czerniewicz
Jan Gutkowski
Gloria Iwasieczko
Maria Majdan
Milena Majdan
Emilia Młynek
Lena Możdzeń
Wojciech Olech
Alicja Pachołek
Antonina Puk
Jakub Rogowski
Miłosz Rogowski
Kacper Sanok
Anna Sypniewska
Zuzanna Wójciak
Krzysztof Zadworny
Karol Zagaja
Odział przedszkolny
Wychowawca: Sroczyk Izabela
Zuzanna Chmiel
Antoni Czaban
Julia Czetyrbok
Antoni Gruszka
Zuzanna Gutkowska
Jan Kata
Marceli Kłak
Zofia Kuchta
Mikołaj Łakomy
Jakub Młodziński
Agnieszka Naróg
Franciszek Pachołek
Zofia Puk
Filip Sierżęga
Hubert Wojtasik
Nina Zadworna
Lena Żrałka
Klasa 1
Wychowawca: Grażyna Sieradzka
Jagoda Babik
Julita Biszczanik
Dominik Brzeziak
Amelia Duda
Maja Duda
Dawid Gacek
Amelia Nosek
Michał Rogoża
Grzegorz Saran
Antonina Zadworna
Klasa 2
Wychowawca: Wiesław Szczybyło
Dominik Iwasieczko
Milena Kołodziej
Antonina Krubnik
Jakub Nosek
Emilia Pachołek
Liliana Rębi¶
Maciej Sieniawski
Franciszek Witko
Izabela Zadworna
Milena Zagaja
Piotr Zagaja
Klasa 3
Wychowawca: Alicja Załuska
Bartłomiej Duda
Michał Luchowski
Amelia Łagoda
Nadia Łagoda
Lena Osiowy
Antonina Pachołek
Zuzanna Zadworna
Klasa 4
Wychowawca: Katarzyna Kustra-Brzeziak
Maja Biszczanik
Leon Boguniowski
Kamil Holweg
Maja Jabłońska
Kamil Kopciuch
Mateusz Luchowski
Oliwia Młynek
Maciej Rogoża
Paulina Sanok
Martyna Żuk
Klasa 5
Wychowawca: Anna Krygowska
Radosław Drachus
Franciszek Furgała
Martyna Gruszczyńska
Justyna Iwasieczko
Kacper Leja
Marta Mazurkiewicz
Dominik Pachołek
Krzysztof Pachołek
Aleksandra Petraszko
Mateusz Pietrasiewicz
Małgorzata Różycka
Amelia Smoliniec
Maja Turza
Filip Wójciak
Piotr Zadworny
Konrad Żuk
Klasa 6
Wychowawca: Krystyna Kłos
Zuzanna Boguniowska
Hubert Jabłoński
Emilia Maciejko
Laura Mazurek
Julita Młodzińska
Julia Możdżeń
Paweł Naróg
Zuzanna Petraszko
Sebastian Piróg
Jakub Pryma
Emilia Sanok
Martyna Szczerbiwilk
Klasa 7
Wychowawca: Iwona Młodowiec
Natalia Babik
Szymon Brzeziak
Jakub Czaban
Karolina Gruszczyńska
Maja Jasiewicz
Ewa Kuzyk
Piotr Leja
Aleksandra Maciejko
Maria Maciołek
Łukasz Mazurek
Natalia Pachołek
Szymon Pachołek
Paweł Stanisław Witko
Emilia Zadworna
Martyna Zagaja
Łucja Zuchowska
Jakub Żrałka
Arkadiusz Żuk
Klasa 8
Wychowawca: Marta Bundz
Konrad Andrzejewski
Alicja Brzeziak
Maciej Dobosz
Wojciech Krubnik
Piotr Maciołek
Marcin Mazurkiewicz
Antoni Pachołek
Jakub Parobi
Katarzyna Wór